O nas

Ela i Jan Buczyńscy to my!

Ślubu udzieliliśmy sobie w 2012 r. i stale pracujemy nad stażem małżeńskim. W tej drodze towarzyszą nam nasze córeczki: od lutego 2015 r. Basia, a od listopada 2016 – Jadzia. Mieszkamy w Piastowie, gdzie często można nas spotkać w zaprzęgu z wystrzałowym psem – Grandą. Wiele nas łączy, wiele różni i ten blog będzie musiał jakoś to połączyć.

Ela

Rocznik ’88. Z wykształcenia politolog i socjolog, o zainteresowaniach kryminologicznych. Aktualnie pracuje jako pełnoetatowa mama, a wkrótce pewnie czeka ją powrót do biurka…Uwielbia książki, wszelkiego typu spacery, wędrówki i włóczęgi. Kiedy nikt nie słyszy śpiewa i gra na gitarze strasznie smętne piosenki. Naprawdę same najgorsze smęty. Często się zapomina w kuchni, bo jest strasznym łakomczuchem i co chwila przeprowadza jakieś kulinarne eksperymenty.

Jan

Rocznik ’85. Teolog, organista i katecheta. Szczęśliwy tata. Z wypiekami na twarzy śledzi losy Kościoła i polskiej polityki (wbrew pozorom, często gryzie się w język). W wolnych chwilach namiętnie czyta kryminały i książki historyczne, nałogowo ogląda seriale. No i jest prawdziwym mistrzem cukiernictwa, nikt nie jest w stanie o tym zapomnieć.

Zamknij to okno