Zaczynamy!

Blog EJ to my jest kontynuacją bloga janbuczynski.pl – krótko mówiąc, do bloga Janka dołączyła Ela.untitled-infographic

Czemu taka nazwa?

EJ – czyli Ela i Jan, wiadomo.

Polifoniczny – bo nie jednogłosowy. Pozabijalibyśmy się, gdybyśmy nie byli zgodni w podstawowych kwestiach, jednak wcale nie jesteśmy identyczni, bezkrytyczni wobec siebie i zgadzający się we wszystkim. Z drugiej strony nie będziemy ograniczeni żadnym tematem (to nie kolejny blog parentingowy, chociaż tematy rodzinne i rodzicielskie już ustawiają się w kolejce).

Blog małżeński – bo jesteśmy małżeństwem, czyli łączy nas coś więcej, niż tylko wspólne nazwisko i zdjęcia ślubne. Małżeństwo zakłada jedność i autonomię jednocześnie, i tak właśnie będzie tutaj: będziemy publikować swoje artykuły jako Ela albo jako Jan – jakie chcemy, kiedy chcemy, o czym chcemy. W planach mamy też wspólne wpisy (Dialogi na cztery nogi), mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie naszą stronę na Facebooku. Koniecznie zapiszcie się też do newslettera, żeby otrzymywać bieżące informacje o naszym blogu.

[spu-facebook-page href=”https://web.facebook.com/EJ-to-my-1396684840630072″ show_faces=”true” width=”200px”]

Smacznego! 🙂


P.S. Strona dopiero ruszyła, dlatego prosimy o cierpliwość wobec ewentualnych problemów technicznych. Jednocześnie: jeśli macie jakieś uwagi i sugestie dotyczące strony, to piszcie do nas od razu.